O firmie

Kancelaria Księgowo-Finansowa TAX Sp. z o.o. w Busku-Zdroju specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości i usług kadrowo-płacowych. Prowadzi księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe, ewidencje VAT, rozliczanie rolników, przekazuje drogą elektroniczną JPK, rozliczenia i deklaracje do Urzędów Skarbowych, ZUS, GUS, PFRON.

Polityką firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.

Tym co nas wyróżnia, to wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, zatrudnianie personelu o najwyższych kwalifikacjach, inwestowanie w nowoczesne technologie informatyczne pozwalające zapewnić poprawność i poufność dokumentów, czy też kompleksowość oferowanych usług. Przekazane do nas dane i informacje są bezpieczne – działamy na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182), w tym wdrożonej Polityce bezpieczeństwa.

Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizujemy na podstawie certyfikatów księgowych wydanych przez Ministra Finansów: nr 54944/2012 i nr 54943/2012. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Jednocześnie stale poszerzamy swoją merytoryczną wiedzę uczestnicząc na bieżąco w organizowanych szkoleniach.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszej oferty?
Nasza strona nie dostarczyła odpowiedzi na wszystkie Twoje wątpliwości?

Kancelaria księgowo-finansowa

mgr Agnieszka Mizdra tel. 508177765
mgr Barbara Troń tel. 797353840
os. Sikorskiego 9, 28-100 Busko Zdrój / pawilon
I piętro / Dane rejestrowe firmy

Kancelaria Księgowo-Finansowa TAX sp z o.o.
ul. Długa 25, Podolszyn Nowy
05-090 Raszyn woj. mazowieckie

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00.

© 2018 Tax Kancelaria Księgowo-Finansowa - Wszelkie prawa zastrzeżone Wdrożenie WordPress: hyperdata.pl